Katalogas

Vejapjovės, vejapjovės traktoriukai

Vejapjovės, vejapjovės traktoriukai

Naudota technika, Atsarginės dalys

Transporto paslaugos

Transporto paslaugos
Tel. pasiteiravimui:
+370 686 82493 (Giedrius) +370 614 78844 (Leonas)

Mūsų bendrovė įsikūrusi Meistrų g. 12,Vilnius strategiškai patogioje vietoje, šalia muitinės, muitinės sandėlio ir logistikos terminalo. Tai mums suteikia galimybę pasinaudoti muitinės paslaugomis be jokių laiko vėlavimų, užtikrinant sklandų ir operatyvų krovinių judėjimą. Mūsų veikla apima krovinių gabenimą savo moderniu autotransportu, kuris vykdo reguliarius reisus tarp Lietuvos ir Vakarų Europos, taip pat iš Vakarų Europos į Lietuvą, Baltijos šalis, Baltarusiją.

Visas mūsų transporto parkas yra naujas ir aprūpintas pažangiausiomis mobiliųjų bei palydovinių ryšių technologijomis, leidžiančiomis realiu laiku stebėti krovinio būklę ir vietą, taip užtikrinant pervežimo skaidrumą ir patikimumą. Dėl šių priežasčių galime garantuoti aukščiausios kokybės paslaugas už konkurencingą kainą. Mūsų įmonės specialistų komanda visada pasirengusi suteikti profesionalias konsultacijas ir pagalbą visais su krovinių gabenimu susijusiais klausimais, siekiant patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius

Atliktų perveživimų
0
Patenkintų klientų
0

Teikiame šias paslaugas:

Transportavimo paslaugos
Krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais
Tarptautiniai krovinių pervežimai
Krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis
Krovinių gabenimas ir ekspedijavimas
Dokumentų tvarkymas muitinei

Tarptautinis gabenimas bei ekspedijavimas visose Europos ir NVS šalyse yra kuruojami kvalifikuotų kompanijos transporto vadybininkų.