lietuviškai english russian
Kategorijos
Vartotojų zonaNaujo vartotojo registracija
Vartotojo duomenų priminimas
Naujienos

RU EN LT

RESTA 2015

2015 04.22 – 04.25

Bilieto kaina

Internetu:

 • Paprastas bilietas 5,30 EUR (18,30 Lt)
 • Bilietas su nuolaida 4,30 EUR (14,85 Lt)
 • Perkant 10 bilietų ir daugiau 3,80 EUR (13,12 LT)

Kasose:

 • Paprastas bilietas 5,30 EUR (18,30 Lt)
 • Bilietas su nuolaida 4 EUR (13,81 Lt)
 • Perkant 10 bilietų ir daugiau 3,80 EUR (13,12 LT)
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

METŲ ĮVYKIS STATYBŲ VERSLE - 22-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2015

Data: 2015 m. balandžio 22 - 25 dienomis

Vieta:  Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Darbo laikas:

balandžio 22- 24 d. (trečiadienis- penktadienis) - nuo 10 iki 19 val.

balandžio 25 d. (šeštadienis) - nuo 10 iki 18 val.


RESTA - tai didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, šio sektoriaus naujienomis.

Nuo idėjos iki sprendimų! Nuo svajonių būsto ar miesto plėtros projekto iki jo įgyvendinimo, aplinkos, žaliųjų ir viešųjų erdvių tvarkymo, šiuolaikinių “protingų” namų ar pastatų valdymo sistemų.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

ŠIŲ METŲ PARODOS TEMA - AUGANTIS MIESTAS

Augantis miestas – tai gyvas, judrus, modernus ir patogus miestas, kuris statosi ir plečiasi, kuris atsinaujina ir keičiasi, kuris kuria gražią ir jaukią aplinką. Tai miestas, kuriame gera gyventi.

Augantis miestas – tai gyvenimo kokybė pastatuose, jų architektūra, statybos ir apdailos medžiagos, energetika ir vandentvarka, ekologija, tarša, pritaikytos inovacijos, darni plėtra, investicijos,  ekonominė ir socialinė atsakomybė, informacijos sklaida bei komunikacija su bendruomenėmis.

Šalia statybų ir remonto dalies paroda apima ir šias temas:

 • "Protingų" namų valdymo sistemos
 • Nekilnojamojo turto vystytojų pasiūlymai
 • Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra

TEMATINIS EKSPOZICIJOS PASKIRSTYMAS:

Salė 1 - langai, durys, vartai, grindų danga, apdailos medžiagos. Salė 2 - inžineriniai IT sprendimai, matavimo įranga, projektavimo  paslaugos Salė 3 - šildymas, vėdinimas, elektros instaliacija, "PROTINGŲ NAMŲ" sistemos. Salė 4 - nekilnojamasis turtas, statybiniai įrenginiai, įrankiai, vandentiekio, nuotekų sistemų įrenginiai, darbo saugos priemonės, šildymas, vėdinimas Salė 5 - statybinės ir apdailos medžiagos, stogų dangos.

Lauko ekspozicija - L1 stogų dangos, vartai; L2 statybinės ir apdailos medžiagos; L3 statybinės medžiagos, medžio ir metalo gaminiai, lauko baldai, mažoji architektūra; L4 šildymas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimai, elektros instaliacija; L5 statybinė technika, įrengimai; L6 aplinkos tvarkymas ir apželdinimas, ŽALIOJI EKSPOZICIJA; L7 rąstiniai bei kitokių konstrukcijų statiniai.

Parodoje veiks ir sodinukų mugė!

________________________________________________________________________________

 

2015 m. kovo 26–28 d. Aleksandro Stulginskio universitete (Akademija, Kauno r.) vyks dvidešimtoji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2015“.

Parodos tematika:

 • žemės ūkio technika;
 • fermų įranga;
 • statybos technika ir įranga;
 • vandentvarkos ir šilumos ūkio įranga;
 • trąšos ir augalų apsaugos priemonės;
 • gyvulininkystė;
 • daržininkystė, sodininkystė ir gėlininkystė;
 • žemės ūkio mokslas ir konsultacinės paslaugos;
 • kaimo verslai ir amatai;
 • automobiliai;
 • leidiniai žemės ūkiui.

„Ką pasėsi... 2014“ dalyvavo 306 įmonės, įstaigos, organizacijos, 220 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. Keturiolika firmų atvyko iš užsienio – Lenkijos, Latvijos, Danijos, Bulgarijos, JAV.  Parodos dalyviai sulaukė svečių iš 22 pasaulio šalių. Per tris dienas parodą aplankė virš 90 tūkst. žmonių. Planuojama, kad žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2015“ bus dar gausesnė.

 

______________________________

 

Ūkininkas iš Bulgarijos pasiekė derliaus rekordą dėka sėjamosios „Chervonazirka“.

Ūkininkas iš Bulgarijos Miroslavas Nedelčevas, žemės ūkio kooperatyvo „Voschod“ pirmininkas, tapo vienu iš Bulgarijos rekordininku pagal grūdinių kultūrų derlių, dėka sėjamosioms „Chervonazirka“.

Nepaisant oro sąlygų, kurios šiais metais Bulgarijoje nebuvo itin palankios grūdinių kultūrų auginimui, javapjūtė parodė — ūkininkai, kurie atidžiai renkasi sėklas ir sėjimo techniką, pasiekė gerų, ir netgi rekordinių rezultatų.

Miroslavas Nedelčevas, kuris įsigijo dvi ASTRA NOVA 5,4 gamyklos „Chervonazirka“ sėjamąsias, pasėjo šiais metais kviečius „Aveniu“ (Limagrein). Surinktas derlius — 9150 kg iš hektaro. Tai vienas iš geriausių 2014 m. rezultatų Bulgarijoje.

Taip pat beveik rekordiniu buvo rapsų derlius. Sėjant nustačius 5 kg/ha normą, ūkininkas nuėmė 6000 kg derliaus iš hektaro.

Pasak Nedelčevo, toks kviečių bei rabsų derliaus rodiklis yra žymiai didesnis negu pas konkurentus. Be to kooperatyvui neprireikė papildomai pirkti sėjamąją smulkiagrūdėms kultūroms — ASTRA NOVA 5,4 gali sėti įvairiausias kultūras su sėjimo norma nuo 0,7 iki 400 kg hektarui.

Pridėkite dar kiek sutaupot ant sėjamosios pirkimo ir aptarnavimo, palyginus su brangia žinomų gamintojų technika, ir galima drąsiai teigti, kad šis sezonas ūkininkui iš Bulgarijos buvo labai sėkmingas.

________

Esame „Stipriausi Lietuvoje 2014“– tai sertifikatas, suteikiamas patikimoms įmonėms, kurios laiku vykdo savo įsipareigojimus.

Stipriausi Lietuvoje 2014

 

____________

 

2013 m. balandžio 24 – 27 d. parodų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) rengiama didžiausia Baltijos valstybėse statybos ir remonto paroda RESTA 2013. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų stende.

 

___________

 

2013 m. balandžio 4 – 6 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyks tradicinė žemės ūkio paroda  „Ką pasėsi... 2013“. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų stende.

 

 

Sniego peiliai, verstuvai, buldozeriai, valytuvai

rotoriniai sniego valytuvai, sniego peiliai, smėlio barstytuvai

sienapjoves-zoliapjoves-krumapjoves-smulkintuvai

 

Autonominiai kondicionieriai

http://litexpo.lt/media/cache/event_main_thumb/uploads/event/photo/68a6af023ce9178d29a88d0f6fd247d39f9364b8.jpeg
Gauti pasiūlymą arba paklausti
Specialūs pasiūlymai